logo

-- EDITORIAL || CULTURA || SPORT || PAGINA ELEVILOR || DINCOLO DE TISA || INTERVIU || DIASPORA SIGHETEANA || PSIHOLOGIE || CULINAR || EDITORIAL --

Fotbal. Marmaţia Sighet - FC Bihor Oradea II scor final 1:1 PDF Imprimare Email 2249 Afişări
Scris de Sighet Online
Vineri, 10 Aprilie 2009 07:51

In min. 13 echipa oaspete reuseste deschiderea scorului. Marmaţia Sighet - FC Bihor Oradea II 0:1

0:1 este si scorul la pauza. In prima repriza Marmatia a avut doua mari ocazii de gol dar fara sa reuseasca sa fructifice nici una dintre ele. De asemenea si echipa din Oradea a bifat inca o ocazie mare de gol in prima repriza, in afara de golul inscris in minutul 13. Spre deosebire de ultimele jocuri, echipa sigheteana a a jucat destul de bine in aceasta repriza, insa sufera in continuare la faza de finalizare.

min. 89 Marmaţia egaleaza. Marmaţia Sighet - FC Bihor Oradea II - scor final 1:1